Tento rok se naše škola zúčastnila závodu horských kol do vrchu. Kluci – Jakub Stejskal, Filip Housa, Matěj Folprecht, Tomáš Poláček, Matyáš Bakrlík, Adam Černý, Šimon Woide nás skvěle reprezentovali. V těžkém závodě – 6,2 km prudkého stoupání z Harcova na Maliník - se umístili dva z nich - Matyáš Bakrlík a Filip Housa na devátém a desátém místě, ostatní pak v první polovině všech závodníků.

Tento rok se naše škola zúčastnila závodu horských kol do vrchu. Kluci – Jakub Stejskal, Filip Housa, Matěj Folprecht, Tomáš Poláček, Matyáš Bakrlík, Adam Černý, Šimon Woide nás skvěle reprezentovali. V těžkém závodě – 6,2 km prudkého stoupání z Harcova na Maliník - se umístili dva z nich - Matyáš Bakrlík a Filip Housa na devátém a desátém místě, ostatní pak v první polovině všech závodníků.

Strana 2

Read MoreJednalo se o výjimečnou akci /vzhledem k epidemiologické situaci se nekonají žádné středoškolské soutěže/, a tak nás jejich úspěch velmi potěšil.

Iva B.

FOTKY

Výsledková listina

Článek v Libereckém deníku