V úterý 22. 2. 2022 se svěřenci Martina Vojtíška vydali na divizní kolo středoškolské futsalové ligy do České Lípy vybojovat postup do celostátního finále, které se má konat v Praze.

Z předchozího kola se do divizního dostali studenti Obchodní akademie v Liberci po vyhraném penaltovém rozstřelu proti Střední škole strojní, stavební a dopravní v Liberci. Po odvolání se ale i druhá škola dostala do divizního kola.

První zápas Obchodní akademie proti SŠSSaD Ještědské byl na velice vysoké úrovni, oba týmy měly skvělé hráče, avšak absence nejlepších hráčů OA byla na hřišti znát. I přesto první poločas dominovali, drželi více balón a vytvářeli nespočet akcí.

Druhý poločas padly 2 rychlé góly do branky Obchodní akademie a už se nedokázala znovu zvednout. Zápas skončil po základní hrací době 0:6. Vítězství padlo na stranu Ještědské SŠ.

Druhý zápas OA proti Gymnáziu Lovosice vyhráli nekompromisně. Po celý zápas drželi více balón, nepustili soupeře k míči a mnohem více stříleli na branku. Po základní hrací době bylo rozhodnuto, 6:0 pro Obchodní akademii.

Třetí, tudíž poslední zápas OA sehráli proti SOŠ TaZ Lovosicím. I tento zápas probíhal v prospěch svěřenců Martina Vojtíška. Celek určoval tempo hry a nepůjčil soupeřovi balón ani na chvíli, proto také toto utkání vyhráli nekompromisně, 5:0.

V konečné tabulce skončil celek Obchodní akademie na druhé příčce, hned pod SŠSSaD Liberec, to tedy znamenalo, že nepostupuje do celostátního kola. I přes tuto skutečnost odehráli na turnaji velice dobrý fustal a mohli odjet domů se zvednutou hlavou a stříbrnou medailí na krku.