Ve středu 12. 4. 2023 se naše třída 4.C zúčastnila semináře a workshopu ve společnosti Hotel.cz, která provozuje cestovní portály a nachází se nedaleko školy. Seminář byl rozdělen do dvou částí. 

První část se konala v centrále české divize Hotel.cz od 8:00 do 12:30. Celý program začal videohovorem v angličtině s předsedou představenstva Hotel.cz Danielem Gönci, který nás seznámil s filozofií celé společnosti. Poté jsme se rozdělili na dvě skupiny. Z prezentací jednotlivých představitelů společnosti Hotel.cz jsme se dozvěděli o struktuře společnosti, business modelech, marketingu, cestovním ruchu, financích, účetnictví a mnoho dalších zajímavých informací. Po celou dobu semináře jsme se mohli na cokoliv ptát nebo se občerstvit v rámci připraveného cateringu.

Druhá část, kterou byl workshop, začala ve 12:45 v budově naší školy. V rámci workshopu jsme se dozvěděli něco o firemních analytických nástrojích, výkonové a obsahové reklamě a také jsme si sami vyzkoušeli vytvořit vlastní reklamu. 

Celý den nás doprovázela paní profesorka Novotná, které tímto moc děkujeme.

Stejné akce se o týden dříve zúčastnila třída 4.B s paní profesorkou Hranáčovou.

Aneta Hlubučková, 4.C

Fotky