"Pořád váháš na jakou školu jít?
S radostí Tě zveme na Den otevřených dveří naší školy, který se bude konat
13. ledna 2024 od 9:00 do 14:00 hodin. Tento den Ti poskytne jedinečnou příležitost nahlédnout do našeho vzdělávacího prostředí, setkat se s našimi učiteli a studenty a získat důležité informace o našich studijních oborech.
Co Tě čeká?
  • Prohlídky školních zařízení a učeben.
  • Představení studijních programů: Ekonomické lyceum, Obchodní akademie a Veřejnosprávní činnost.
  • Příležitost položit otázky současným studentům a učitelům.
  • Informace o přijímacím řízení a studijních podmínkách.
  • Ukázky výuky a praktické aktivity v rámci jednotlivých oborů.
Den otevřených dveří je ideální příležitost zjistit vše, co potřebuješ vědět o naší škole a o tom, co očekávat od studia u nás. Seznámíš se s naším přístupem ke vzdělávání, zjistíš, jak probíhá každodenní život ve škole, a uvidíš na vlastní oči, jaké jsou možnosti po absolvování našich oborů.
Těšíme se na Tvoji návštěvu!"