Letos proběhly Erasmus dny v celé Evropě ve dnech od 13.-15. října. Studenti se v rámci výuky zapojili do soutěží a kvízů. Dále se společně s vyučujícími mohli vyfotit v našem foto koutku. 
V této době nás také navštívila koordinátorka projektu Erasmus ze Slovenska, z Dolného Kubína a měli jsme v Liberci tři slovenské studenty na stážích. 
Vzhledem k tomu, že se konal vzdělávací veletrh Educa, šířili jsme povědomí také na této akci. Takto jsme seznámili širší veřejnost o programu Erasmus+, který je financován Evropskou unií.
V tomto týdnu také proběhla certifikace našich vyučujících, kteří vyjeli do zahraničí na jazykové pobyty (Španělsko-Malaga, Irsko-Cork) na přelomu srpna a září.
U příležitosti Erasmus dnů jsme také vyzdobili ve škole nástěnky, vyvěsili jsme na chodbě vlajky zemí Evropské unie, plakáty a práce našich studentů. Vše jsme sdíleli prostřednictvím našeho instagramového účtu a na facebooku.
Děkujeme Domu zahraniční spolupráce za propagační předměty, které nám na tyto dny věnovali a za možnost se těchto dnů společně s ostatními zeměmi zúčastnit. 

Ing. Petra Voplakalová
koordinátorka projektu

Fotky