Po dlouhé cestě, mačkání se v autobuse mohlo naše dobrodružství konečně začít. Rozběhli jsme se do našich týdenních příbytků. Na někoho čekal 5 hvězdičkový luxus a ti, kteří neměli už takové štěstí, museli občas k sousedům pro elektřinu. Tak či tak jsme měli střechu nad hlavou a žaludky plné. 

Každý den na nás čekal jiný program, který vždy uměl zaujmout. Čekali nás nové výzvy a zážitky, kterým i počasí přálo, a celý týden bylo slunečno.

Každé ráno nám začalo rozcvičkou podle našeho gusta. Pár z nás začínalo rána plaváním v průzračném moři, kam se na nás i jedno ráno přišly podívat medúzy. Ti, co se nespálili hned první den, měli možnost chytit bronz během paddleboardů či beach volejbalu a mnoha dalších aktivit. Přijeli jsme jim to tam taky pořádně roztancovat - ať už během zumby nebo na výletní lodi, kde i kluci rozpohybovali boky. 

Nikdo nekazil partu a všichni jsme v týmových aktivitách dali ruku k dílu. Také se konala soutěž vaření, kde se porota pořádně nadlábla dobrého jídla, které si připravila každá chatka. Týden jsme zakončili karnevalem plných kostýmů, písniček a společné zumby u západu slunce.

Celé vedení zájezdu se umělo s námi uvolnit a všichni jsme si to společně užili. Každý se domů vrátil plný krásných vzpomínek, které nás určitě budou ještě dlouho doprovázet.

Fotky