Naše třída 1.B vyrazila ve středu 13. 9. na harmonizační pobyt do Janova nad Nisou. Brzy ráno jsme vyrazili z Bedřichova na rozhlednu Královka, odkud jsme po krátké pauze pokračovali dál v cestě. Byli jsme rozděleni do skupin a jednotlivé skupiny nás podle mapy vedly přes Prezidentskou chatu a vodní nádrž Josefův Důl až k našemu ubytování, chatě Milada v Janově nad Nisou. Po obědě jsme vyrazili na místní lesní hřiště, kde si pro nás připravili program naši tělocvikáři. Po večeři pro nás připravila program v podobě kvízu naše třídní profesorka a první den pobytu jsme zakončili diskotékou. Druhý den po snídani jsme poznali naši výchovnou poradkyni, která nás do oběda zabavila různými aktivitami. Po obědě jsme vyrazili do blízkého lanového centra, kde jsme si otestovali naši zručnost. Následoval odpočinek a večeře, po které jsme všichni hráli deskové hry. A byl tu poslední den. Ráno jsme se nasnídali a dali se do úklidu společenské místnosti a pokojů. Po rozloučení s chatou jsme se vydali na cestu zpět do Bedřichova, kde jsme se mohli osvěžit něčím malým z bufetu Pernerka a tím jsme náš harmonizační pobyt zakončili. Všichni jsme si to moc užili a vzájemně se lépe poznali.

Jan Ježková, 1.B
Fotky